BK Medvědi Tábor
Členská sekce
Program zápasů
Facebook
Instagram
TikTok
YouTube
Členská sekce
Program zápasů
Facebook
Instagram
TikTok
YouTube
MENU
Klub
Historie
Ke stažení
Service CZ.Basketball
Články
Členské příspěvky
Týmy
Tréninky
Trenéři
Haly
Basket školka
Přípravka
Kontakty
Mistrovství ČR U12 2024
Klub
Historie
Ke stažení
Service CZ.Basketball
Články
Členské příspěvky
Týmy
Tréninky
Trenéři
Haly
Basket školka
Přípravka
Kontakty
Mistrovství ČR U12 2024
Členská sekce
Program zápasů
Facebook
Instagram
TikTok
YouTube
Klub
Historie
Ke stažení
Service CZ.Basketball
Články
Členské příspěvky
Týmy
Tréninky
Trenéři
Haly
Basket školka
Přípravka
Kontakty
Mistrovství ČR U12 2024
Členská sekce
Program zápasů
Facebook
Instagram
TikTok
YouTube
U17B-B tým
Přehled
Soupiska
Zápasy
Tabulka
Události
U17B-B tým
Přehled
Přehled
Soupiska
Zápasy
Tabulka
Události
Zatím žádné články
Tréninky U17B-B tým
po
17:30 - 19:00
@
SH Kvapilova
st
18:30 - 20:00
@
ZŠ Helsinská Tábor
pá
17:15 - 18:30
@
ZŠ Helsinská Tábor
Výsledky & aktuální program
Poslední zápasy
Zatím žádné zápasy
Nadcházející zápasy
sobota
21. 9.
Sokol Vyšehrad
BK Medvědi Tábor B
so 21. 9. 2024
@
ZŠ Plamínková, Praha 4
,
nadregionální liga U17M - Skupina D, 1. kolo
– : –
so 21. 9. 2024
@
ZŠ Plamínková, Praha 4
,
nadregionální liga U17M - Skupina D, 1. kolo
neděle
22. 9.
Kačeři
BK Medvědi Tábor B
ne 22. 9. 2024 10:00
@
ZŠ Na Chodovci, Praha 4
,
nadregionální liga U17M - Skupina D, 2. kolo
– : –
ne 22. 9. 2024 10:00
@
ZŠ Na Chodovci, Praha 4
,
nadregionální liga U17M - Skupina D, 2. kolo
sobota
5. 10.
BK Lions Jindřichův Hradec
BK Medvědi Tábor B
so 5. 10. 2024
@
Městská SH J.Hradec II-malá, Jindřichův Hradec
,
nadregionální liga U17M - Skupina D, 3. kolo
– : –
so 5. 10. 2024
@
Městská SH J.Hradec II-malá, Jindřichův Hradec
,
nadregionální liga U17M - Skupina D, 3. kolo
nadregionální liga U17M - Skupina D
Název týmu
Z
Zápasy
Skóre
Body
1
BK Medvědi Tábor
0
0:0
0
2
BK Sojky Pelhřimov B
0
0:0
0
3
BK Lions Jindřichův Hradec
0
0:0
0
4
BC Benešov
0
0:0
0
5
BK Český Brod
0
0:0
0
6
Kačeři
0
0:0
0
7
Sokol Vyšehrad
0
0:0
0
8
BK Medvědi Tábor B
0
0:0
0