Články

Rozšířené filtrování
Zobrazeno 61 až 70 z celkem 81 článků.

Medvěd CUP

Medvěd CUP kategorie U14 za účasti Tygrů z Budějovic a kluků z Benešova měl prověřit připravenost týmu k blížícímu se startu sezóny. Družstvo Tigers složeno převážně z mladších žáků vyznávalo stejný herní projev jako domácí ?.

Přípravný turnaj U14

v sobotu 2.9.2023 v nové hale Mír proběhne přípravný turnaj kategorie U14, za účasti týmů Medvědů, Tigers a Benešova.

Basket kemp Kardaška 2023

Letošní ročník basketbalového kempu byl jeden velký milník! Hranice nemožného posouváme za velkého nasazení paní ředitelky a místního školníka dál a dál.

Muži v posledním duelu v rumunské Pitešti podlehli Slovákům 53:65

když se do mírné ztráty dostali již v úvodní čtvrtině a do konce zápasu ji nedokázali smazat. Až čtrnáctibodová ztráta se jim podařila snížit v průběhu třetí čtvrtiny na pět bodů rozdílu, na to ale Slováci dokázali včas zareagovat a vedení navýšit a v závěru si ho již pohlídat.

Dnes souboj se Slovenskem

Čvrtfinále s Bulharskem nás posunulo do soubojů o 5.-8. místo. Lvy bohužel v důležitém utkání nepotkala ideální forma a velmi brzy nabrali ztrátu, se kterou se po zbytek zápasu vypořádávali. Vedli jen v úvodních minutách nejtěsnějším rozdílem a od poloviny první čtvrtiny šli dopředu Bulhaři a zápas měli prakticky celou dobu pod kontrolou. . Tuto skupinu jsme na úvod nezvládli v duelu s

Švýcaři zdoláni - nyní play off

S jedinou porážkou zakončili čeští basketbalisté do šestnácti let základní skupinu evropského šampionátu divize B. V rumunské Pitešti přehráli už s jistým postupem v kapse Švýcarsko 83:59 a do play off půjdou z druhého místa. V pátečním čtvrtfinále se Češi střetnou s dosud neporaženým Bulharskem.

BK Medvědi Tábor

Air Volf

Povedená herní pasáž létajícího Medvěda.

Marek Volf na ME U16

@_marek.volf_ dnes přispěl 16 body ke druhé výhře CZ.Basketbal U16 nad týmem Dánska. Do dnu volna půjdou čeští basketbalisté do šestnácti let z děleného prvního místa tabulky, když přehráli Dánsko 79:63 a drží zatím dobrou pozici pro postup do play off. Svěřenci Františka Róna sice v utkání vedli 31 minut, ani tak to ale nebyla rozhodně jednoduchá cesta k výhře. Češi po vyrovnaném startu zvládli na přelomu první a druhé čtvrtiny odskočit do sedmibodového vedení, ale to nedokázali dlouho udržet a před poločasem už byli vpředu Dánové.

Dětská soutěž s Medvědem!

V létě jsme vyhlásili prázdninovou soutěž pro nasše nejmenší baskeťáčky... Už se nám prázdninové volno přehouplo do druhé poloviny a tak je na čase vyhlásit medvědí soutěž! Předem všem malým účastníkům děkuji za nádherná výtvarná díla!