O víkendu se nám moc nedařilo

Víkendový program odstartovali muži, kteří v rámci JČL přivítali neporažené Sojky. První poločas se nesl ve vyrovnaném duchu. Od druhé části domácí hráči opustili kolektivní pojetí hry, a hosté přidali střelbu za tři body. Více touhy po vítězství prokázali právě hosté, kteří se po zásluze radovali z výhry 63:82.

Sobotní program odstartoval již časně ráno, kdy B tým U17 přivítal Benešov, po úvodním trápení si domácí došli pro poklidnou výhru. Jejich starší kolegové U17A se střetl s vedoucím celkem BK Český Brod, který prokázal svou kvalitu a bere výhru. V neděli si sedmnáctky prohodili soupeře. Ráno Áčko utrápeným výkonem urvalo výhru v samotném závěru, béčko marně dotahovalo náskok hostů.

Do zápasových programů zasáhli i U14, které čekal víkend "dvojiček". V sobotu těsně podlehli na palubovce Sojek. V neděli vydrželi poločas hrát vyrovnanou partii. Ve třetím dějství se však hostům povedlo odskočit na +20 bodů, a výhru už si v klidu pohlídali.