U14 utrápené vítězství,porážka po výborném výkonu

0
93

Do Domažlic jsme jeli jako favorit,což jsme bohužel potvrdili jen v  jedné čtvrtině, ostatní části hra jsme odflákli a soupeři umožnili uhrát  přijatelnou porážku. Nedělní zápas stanovil rozdíl skore hned v  první čtvrtině ( 23:9 pro domácí). Pak jsem konečně začali předvádět basket, hlavně v  obraně, na který máme a dá se na něj dívat a když se k tomu konečně rozehrál  i kapitán ( hláška dne při střídání po 20min na place: kauči já  ještě nejsem rozehranej), tak se soupeř  začal obávat o výsledek. Bohužel utkání do vyrovnanější koncovky së dotáhnout nepodařilo, přesto to  byl výkon na  kterém by   jsme měli v  dalších zápasech  stavět.   Domažlice – Medvědi Tábor 43:79 Klatovy – Medvědi Tábor 53:41