Hráči žákovské ligy konečně úspěšní

0
32

Minulý víkend 4.a 5.3.2017 odehráli hráči BK Tábor dva domácí zápasy žákovské ligy U14. Poprvé v této sezóně dostali možnost poměřit se s  rovnocennými soupeři s možností nekončit opět pouze jako sparing-partner. “
Sobotní zápas s týmem BK Mariánské Lázně se celý první poločas vyvíjel jako rovnocenná bitva. Ve druhém poločase ale soupeř, který dorazil pouze v sedmi hráčích, doplatil na sporné pravidlo o střídání v prvních třech čtvrtinách a naši hráči si vytvořili více než desetibodový náskok, který už si udrželi až do závěrečné sirény.
V nedělním zápase s týmem TJ Thermia Karlovi Vary se jednalo opět o vy rovnanou první čtvrtinu, ve druhé se podařilo následkem kvalitní obrany, rychlých protiútoků a několika šťastných střel, získat opět nadějný třináctibodový náskok. Houževnatý soupeř se ale ve druhém poločase postupně vrátil do hry a domácí byli nakonec rádi, že po základní hrací době zářil na světelné tabuli vítězný výsledek 64:61.

BK Tábor – BK Mariánské Lázně   41:28 (8:10, 14:16, 32:21)
„“
BK Tábor – TJ Thermia Karlovy Vary   64:61 (14:17, 42:29, 52:46)

Tento víkend 11.a12.3.2017odehráli hráči BK Tábor odvetná utkání na hřištích obou soupeřů a po nadšeném a bojovném výkonu si odvezli dvě celkem přesvědčivá vítězství. Za bojovnost a týmový výkon ve všech utkáních si zaslouží všichni borci velkou pochvalu.

BK Mariánské Lázně – BK Tábor   48:76 (10:18, 22:44, 32:66)
TJ  Thermia Karlovy Vary – BK Tábor   40:70 (3:17, 15:36, 30:50)