Cenná výhra v Benešově!

0
64

Druholigová soutěž čekala tradiční dvojička. V domácím utkání se nám s tradičním soupeřem s Benešova nedařilo na obranné polovině. Spousta laciných košů a herní výpadek koncem třetí části nás stálo šanci na úspěch. Hosté se prezentovali daleko vyšším nasazením, bojovností a zaslouženě si z naší palubovky odvezli výhru 77:86.

V neděli nás čekala odveta na benešovské půdě. Tam se nám ještě ani jednou nepodařilo vyhrát. Skličující faktor, že k utkání nastoupilo pouze sedm statečných nám moc optimizmu nepřidával. Od úvodních minut jsme hráli nebojácný a atraktivní basketbal. Domácí možná s trochou podcenění, celé utkání prohrávali. V první části náskok osmi bodů, v poločase čtyři. Tentokrát jsme zvládli i vstup do druhého poločasu. I přes nepřesnosti a chyby jsme stále drželi náskok osmi až dvanácti bodů. Tato hrstka statečných zaslouží náš obdiv, za nasazení a chuť po vítězství. Hráčem utkání byl bezesporu Petr Heršálek, který svojí činností v obraně položil základní kámen úspěchu. O body se tentokrát postarali Michal Kratochvíle, Vojta Janda a Martin Kohout.

BC Benešov – BKT 62:76