Výhra u Lions

Dnes se odehrálo třetí kolo ligy U14. Na programu tak bylo jihočeské derby u Vajgaru. Oba celky v úvodních kolech tvrdě narazili u pražských týmům a tak si dnes chtěli spravit chuť.

Úvod utkání vyšel lépe Lions, kteří se ujali vedení 9:2. To bylo ze strany domácích naštěstí vše. Od čtvrté minuty převzali otěže zápasu Medvědi, a na konci první části bylo rozdíl ve skóre dvouciferný. Ve druhém dějství náskok Medvědů dále narůstal. Po poločasové přestavce se hra vyrovnala, a domácí celke tak uhrál dílčí plichtu 18:18. Poslední část táboráci herně kontrolovali a dokráčeli tak k premiérové výhře v lize. Bohužel ospalé začátky utkání nás proti zdatnějším soupeřům můžou stát body. Je potřeba se koncentrovat již od úvodního hvizdu!