2.liga: Rokycany nad naše síly, v neděli jsme si spravili chuť

0
40

K sobotnímu utkání nastoupil celek Rokycan, vedený špílmachrem Kubou Velenským, první část přinesla vyrovnanou partii. Hra se přelévala ze strany na stranu. Od druhého dějství nám hosté ukázali kdo bude pánem na hřišti. Prakticky jsem se nedokázali prosadit, a hosté nastoupili k rozhodujícímu trháku. od druhého poločasu, hosté utkání kontrolovali a utkání se v klidu dohrávalo. Musíme uznat sílu a kvalitu soupeře, dle našeho názoru jednoho z horkých favoritů naší skupiny.

BKT – SKB ROKYCANY 66:90 (24:46)

V nedělním dopoledne se na naší palubovce představil celek z mariánských Lázní. Vstup do utkání jsme měli famózní 11:2. Hosté se pak oklepali a dokázali s námi držet krok. První část skončila přestřelkou 32:28. Druhá část byla opět velmi vyrovnaná. Hosté nás trápili v podkošovém prostoru, a do šaten šli s mírným náskokem 51:54. To co jsme předvedli na začátku druhé půle, muselo každého hřát u srdíčka. Agresivní obrana, rychlý přechod, kolektivní hra v útoku a výsledek třetí části mluví za vše 21:4 pro domácí borce. Hráči z lázeňského města, ale zbraně nesložili a hráli naplno až do závěrečného hvizdu. Pochvalu zaslouží všichni co nastoupili, první body má za sebou Lukáš Vondrák, Vojta Žáček trefil 9 trojek!!! Dan Hejda přestal „bruslit“ a do soupeřova koše donesl 28 bodů. Michal Kratochvíle zahrál životní utkání. V neposlední řadě naše „motorenmause“ Zdenda Blažek, zrychlil hru, až došlo na „lámání“ kotníků.

BKT – BK MARIÁNSKÉ LÁZNĚ 97:82